eVerything i'zZ heRe
 
HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 regullat e KHT

Go down 
AuthorMessage
aNgeL oF HeLL
Admin
avatar

Posts : 55
Join date : 2008-08-27

PostSubject: regullat e KHT   Wed Aug 27, 2008 2:25 pm

Regjistrimi ne KHT-Forum ėshtė free,por ju patjeter duhet qė ti bindeni rregullores sonė nėse doni tė jeni anėtar/e i KHT nėse nuk ju pėrmbaheni rregullave ju nuk keni vend nė forumin tonė.

* 1. Jo ofendime apo sharje ndaj antarėve tė forumi

Ndalohen rreptėsisht postimet qė kanė pėr qėllim tė shajnė me fjalė ofenduese drejtpėrdrejt ndonjė antarė tė forumit. Shkelja e kėsaj pike do sjellė si pasojė paralajmėrimin pėr heqje e sė drejtės sė postimit nė Forum ose nė pėrjashtim definitiv nga KHT-Forum. Gjithashtu fjalėt banale nė forum janė tė ndaluara.

* 2. JO CHIT - CHAT nė Forum

Tek anjė tem nuk ka chit chat dhe asnjė forum. Pėrpos atyre temave argėtuase qė janė pikėrisht pėr kėtė punė. Ndalohet edhe postimi i dyfishtė (duble-post) kjo do tė thotė se nuk keni tė drejt tė jepni 2 pergjigjie me rradhė por nesė keni dicka pėr tė shtuar e modifioni temėn tuaj.

* 3. JO postimeve pornografike

Ndalohen postimet me pėrmbajtje pornografike (shkrime, foto, lidhje nė faqe tė tilla). Shkelja e kėsaj pike do tė sjelle si pasojė paralajmėrim pėr heqjen e sė drejėts sė postimit nė forum..

4. Temat e njejta


BASHKOHEN, TRASFEROHEN ose FSHIHEN Postimet duhet ti perkasin temės pėrkatėse si dhe gjithashtu temat e reja duhen ti pėrkasin kategorisė pėrkatėse. Nė rast tė kundėrt postimi do ndryshohet ose fshihet, ose tema do tė transferohet.

5. Nuk lejohen reklamat

Reklama e gjėra tė paautorizuara nė KHT-Forum janė rreptėsisht tė ndaluara. Njė gjest i tillė do tė rezultojė nė fshirjėn ose editimin e Mesazhit nga Stafi i Forumit. Pėr reklamim keni Rubrikėn: "Faqja juaj." Gjithashtu nė firmėn tuaj qė do ta vendosni nga Panelli i Antarit nuk keni lejimin pėr reklamim, dhe ēdo llojė reklame do tė fshihet.

6.Ndalohen tė perdoren gjuhėt tjera pėrpos Shqipės dhe Anglishtės,nese nuk e repektoni kete gjė mund tė ndėshkoheni me prėjashtim nga forumi.

Nese nuk ju pelqejn keto rregulla ateher nuk e keni vendin ne forumin tone...

Nese keni ndonje sugjerim ose ndonje veretje mund te kontaktoni me administratorin e faqes ne kete

kht-forum@msn.com
Back to top Go down
View user profile http://kht-forum.darkbb.com
 
regullat e KHT
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KHT Forum :: Lajmerime dhe Bisedime te Ndryshme :: <>Reagullat e Forumit<>-
Jump to: