eVerything i'zZ heRe
 
HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 MOURINHO LAVDĖRON ROBERTO MANCININ

Go down 
AuthorMessage
TiTaN.'
Admin
avatar

Posts : 65
Join date : 2008-08-27
Age : 23
Location : Peja-Kosovo

PostSubject: MOURINHO LAVDĖRON ROBERTO MANCININ   Thu Aug 28, 2008 5:38 pmTrajneri i ri i Interit, Jose Mourinho, nė ndeshjen e tij tė parė zyrtare e ka fituar titullin e parė me skuadrėn e tij tė re italiane. Ai mbrėmė e ka fituar superkupėn e Italisė pas fitores ndaj Romės me penallti. Mirėpo, ai ka lavdėruar ish-trajnerin e Interit, Roberto Mancinin. “Unė e fitova superkupėn, mirėpo mė duhet t’ iu kujtoj se kjo ėshtė bėrė e mundur pasi Roberto Mancini e ka fituar skudeton”, ka deklaruar Jose Mourinho.
Back to top Go down
View user profile
 
MOURINHO LAVDĖRON ROBERTO MANCININ
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Roberto Gerpe Nursery from Brazil...
» Italian ceramics link - amazingly beautiful pieces I would love to own!
» New book: Roberto Gerpe, Brazil...
» Another Brazilian Rain Tree by Roberto Gerpe-Brazil...
» Informal Brazilian Rain Tree , Starting by Roberto Gerpe, Brazil.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KHT Forum :: Lajme tė ndryshme dhe sport :: Sport-
Jump to: