eVerything i'zZ heRe
 
HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 Si te bojm spray ne cs me [T]

Go down 
AuthorMessage
aNgeL oF HeLL
Admin
aNgeL oF HeLL

Posts : 55
Join date : 2008-08-27

PostSubject: Si te bojm spray ne cs me [T]   Wed Aug 27, 2008 1:56 am

Downlado: HL Tag Converter
http://rapidshare.com/files/1338227/...erter.rar.html

Perdorimi:
Shkojm ''Open Image'' e zgjedhim foton qe deshirojm.
pastaj klikojm ''Adjust image'',Klikojm " Apply changes and converter to 256 color ''.
Pastaj Shkojm "Save Tag" tana "Export To Wad File" pastaj e Ruajm dikun me emrin tempdecal.wad
Pastaj e marrim ket '' FiLe '' e qojm te C/Program Files/Valve/Cstrike ja bojm paste- dhe hyni n`cs,Por nuk duhet te shkojm Options me ndrru nickname se na prishet foto[color="Red"][b]

Te C/ProgramFiles/Valve/cstrike osht 1 file me emrin Tempdecal.wad e fshini aton dhe e qitni kton
Back to top Go down
View user profile http://kht-forum.darkbb.com
 
Si te bojm spray ne cs me [T]
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Spray Basting
» Basting Spray by Merry Bee
» Make your own basting spray
» Chassis painting
» Belin - graffitero

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KHT Forum :: Lojra / Games :: Counter-Strike and Cheats-
Jump to: