eVerything i'zZ heRe
 
HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 SERGIO RAMOS DĖSHIRON VAZHDIMIN E KONTRATĖS

Go down 
AuthorMessage
aNgeL oF HeLL
Admin
aNgeL oF HeLL

Posts : 55
Join date : 2008-08-27

PostSubject: SERGIO RAMOS DĖSHIRON VAZHDIMIN E KONTRATĖS   Thu Aug 28, 2008 4:12 pmNjėri prej mbrojtėsve mė tė mirė nė botė, Sergio Rasmos i Real Madridit, ka shprehur dėshirė se dėshiron tė mbetet edhe mė tutje te skuadra mbretėrore. Ai ka kėrkuar ta vazhdojė kontratėn me madrilenėt edhe pėr 4 vjet tė tjera, me ē’rast do tė pėrfitonte nga 6 milionė euro neto nė vit.
Back to top Go down
View user profile http://kht-forum.darkbb.com
 
SERGIO RAMOS DĖSHIRON VAZHDIMIN E KONTRATĖS
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Ombś-Pitholaica Dioica...

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KHT Forum :: Lajme tė ndryshme dhe sport :: Sport-
Jump to: