eVerything i'zZ heRe
 
HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 ROBINHO-n VETĖM ORĖT E NDAJNĖ NGA “STAMFORD BRIDGE”

Go down 
AuthorMessage
aNgeL oF HeLL
Admin
aNgeL oF HeLL

Posts : 55
Join date : 2008-08-27

PostSubject: ROBINHO-n VETĖM ORĖT E NDAJNĖ NGA “STAMFORD BRIDGE”   Thu Aug 28, 2008 4:10 pm



Sipas medieve angleze dhe spanjolle, Real Madridi dhe Chelsea tanimė kanė arritur marrėveshje pėr transferimin e brazilianit Robinho, i cili do tė jetė pėrforcimi mė i ri i Chelseat. Si duket, Chelsea ka pranuar tė paguajė 33 milionė euro dėmshpėrblim pėr Ribinhon 24 vjeēar.

Back to top Go down
View user profile http://kht-forum.darkbb.com
 
ROBINHO-n VETĖM ORĖT E NDAJNĖ NGA “STAMFORD BRIDGE”
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Pottery Market, Stamford Arts Centre 5 & 6 May 2013

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KHT Forum :: Lajme tė ndryshme dhe sport :: Sport-
Jump to: