eVerything i'zZ heRe
 
HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 REAL MADRIDI OFRON 47 MILIONĖ EURO PĖR DAVID VILLA-n

Go down 
AuthorMessage
aNgeL oF HeLL
Admin
aNgeL oF HeLL

Posts : 55
Join date : 2008-08-27

PostSubject: REAL MADRIDI OFRON 47 MILIONĖ EURO PĖR DAVID VILLA-n   Thu Aug 28, 2008 4:06 pmNga mediat spanjolle bėhet e ditur se Real Madridi edhe zyrtarisht ka ofruar njė dėmshpėrblim marramendės pėr sulmuesin e Valencias, David Villan, pėr tė cilin ka pranuar tė paguajė 47 milionė euro. Mirėpo, skuadra e njohur spanjolle ėshtė e vendosur ta mbajė edhe mė tutje nė radhėt e veta sulmuesin e pėrfaqėsueses spanjolle, dhe ka refuzuar ofertėn e madrilenėve. Nga burime jozyrtare mediat spanjolle bėjnė tė ditur se Reali ka ngritur ofertėn tani nė 52 milionė euro.

Back to top Go down
View user profile http://kht-forum.darkbb.com
aNgeL oF HeLL
Admin
aNgeL oF HeLL

Posts : 55
Join date : 2008-08-27

PostSubject: CHELSEA NDĖRHYN DUKE AFRUAR 50 MILIONĖ EURO PĖR DAVID VILLA-n   Thu Aug 28, 2008 4:07 pm

Spekulimet pėr David Villan vazhdojnė. Tani nė treg ka hyrė edhe skuadra e njohur angleze Chelsea, e cila sipas “Daily Mail”, ka ofrua 50 milionė euro pėr shėrbimet e sulmuesit 26-vjeēar. Se ēfarė do tė ndodhė me David Villan mbetet tė shihet gjatė ditėve nė vazhdim. Afati kalimtar pėrfundon mė 31 gusht.

Back to top Go down
View user profile http://kht-forum.darkbb.com
 
REAL MADRIDI OFRON 47 MILIONĖ EURO PĖR DAVID VILLA-n
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» David Granger
» Cargo Train at David Jones
» David John Lambert Memorial 200
» New OUP edition with translation by David Coward
» Euro Militaire - great dioramas

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KHT Forum :: Lajme tė ndryshme dhe sport :: Sport-
Jump to: