eVerything i'zZ heRe
 
HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 Tuna fejohet me Merti Asllanin

Go down 
AuthorMessage
aNgeL oF HeLL
Admin
aNgeL oF HeLL

Posts : 55
Join date : 2008-08-27

PostSubject: Tuna fejohet me Merti Asllanin   Thu Aug 28, 2008 4:03 pmKėngėtarja nga Maqedonia Tuna lidhjen e saj me Merti Asllanin e ka kurorėzuar me fejesė. Ditė mė parė ēifti tė cilėt patėn ripėrtėrirė lidhjen e tyre tė shkėputur prej kohėsh kanė ndėrruar unazat mes vete. Nuk ėshtė folur pėr njė martesė tė mundshme megjithėkėtė duket se lidhja mes tyre vetėm sa po shkon duke u forcuar. Merti Asllani ėshtė vėllai i kėngėtarit tjetėr nga Maqedonia, Bertan Asllani. Merti dhe Bertani janė udhėheqės tė audio dhe video produksionit MBA, i cili tashmė ka realizuar videoklipin mė tė ri tė Tunės, “Inati”. Me kėtė kėngė Tuna nė versionin e parė tė saj nė gjuhėn maqedonase “Prashuvam bez Glas”, ishte konkurruese nė festivalin maqedonas i cili pėrzgjedh kėngėn pėrfaqėsuese tė Maqedonisė pėr “Eurosong”.
Back to top Go down
View user profile http://kht-forum.darkbb.com
 
Tuna fejohet me Merti Asllanin
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Tuna quiche-SW
» "Tune By Tuna" car show, Spfld. MA, Smith and Wesson grounds
» Thought I'd say 'hello'.
» Tune by Tuna Car Show 8/14 in Springfield Ma

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KHT Forum :: Lajme tė ndryshme dhe sport :: Lajme nga yjet-
Jump to: