eVerything i'zZ heRe
 
HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 Diellza Kolgeci konfirmon nė Flladin Veror lidhjen me Edis Kurajėn

Go down 
AuthorMessage
aNgeL oF HeLL
Admin
aNgeL oF HeLL

Posts : 55
Join date : 2008-08-27

PostSubject: Diellza Kolgeci konfirmon nė Flladin Veror lidhjen me Edis Kurajėn   Thu Aug 28, 2008 4:00 pm


Modelja, kėngėtarja dhe aktorja kosovare Diellza Kolgeci edhe publikisht nė njė intervistė dhėnė Flladit Veror nė KTV ka folur pėr lidhjen e saj romantike me basketbollistin e njohur kosovar Edis Kuraja. Basketbollisti Kuraja ka qenė lojtar i K.B. Prishtina, Mabetex dhe sė fundi luan pėr K.B. Peja. Kolgeci gjatė intervistės ka treguar po ashtu se basketbolli ėshtė njė nga sportet e preferuara tė saj. Por megjithėkėtė ajo jo shpesh ėshtė e pranishme nė ndeshjet nė tė cilat paraqitet Kuraja. Sipas modeles kjo ndodh pėr shkak tė angazhimeve tė shumta qė ka. Gjatė intervistės Kolgeci ka folur edhe pėr njė tjetėr pasion tė saj. Fjala ėshtė pėr motoēiklizmin. Kolgeci njihet si njė ndėr femrat e para tė kryeqytetit, pėr ngasje tė motoēikletave. Por kohėve tė fundit njė gjė tė tillė Kolgeci nuk ėshtė duke e praktikuar shumė meqė e konsideron si njė pasion tė rrezikshėm.
Back to top Go down
View user profile http://kht-forum.darkbb.com
 
Diellza Kolgeci konfirmon nė Flladin Veror lidhjen me Edis Kurajėn
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
KHT Forum :: Lajme tė ndryshme dhe sport :: Lajme nga yjet-
Jump to: